Thank you for another great garlic season! We are sold out for 2022, and we will open pre-order for the 2023 season in the Spring!
*Note, The general rule of thumb is that Planting garlic is 2"+ and that less than 2" is used for eating. Any garlic can be planted however, regardless of size. If you're a small backyard grower and don't mind growing smaller garlic, Culinary garlic size may be a cost saving option for you.
Featured collection: Garlic Farm
-
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out